На Дніпропетровщині стартував соцпроект для розшуку зниклих дітей

16 липня 2018 17:27
На Дніпропетровщині стартував соцпроект для розшуку зниклих дітей
Сьогодні, 16 липня, стартував соціальний проект з розшуку зниклих дітей - Пошук дітей. Його започаткувала Національна поліція України спільно з Київстар, і працюватиме вона по всій території України. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Національної поліції Дніпропетровської області.

По Дніпропетровській області щодня надходить в середньому 5 заяв та повідомлень про безвісти зниклу дитину. 

"За півроку до підрозділів поліції Дніпропетровської області надійшло 904 звернення та повідомлення щодо встановлення місця знаходження дітей. На щастя ми можемо сказати що всіх дітей знайдено, і у 98 відсотках діти були знайдені та повернуті в родини впродовж доби", - зазначила Ганна Карпеченкова.

За словами начальника відділу ювенальної превенції, залучення мобільної мережі до розшуку зниклих дітей є своєчасною та позитивною. Особливо така допомога буде ефективною при розшуку зниклих дітей з вадами здоров’я, маленьких чи тих, що загубилися у незнайомому місці, або коли є інформація щодо ймовірного злочину у відношенні до них.

«Пошук дітей» – це інформаційна розсилка від Київстар, мета якої – допомогти Національній поліції України у розшуку зниклих дітей. На запит Національної поліції Київстар буде надсилати SMS-повідомлення абонентам, які перебували в радіусі до трьох кілометрів у місці зникнення дитини, та можуть повідомити правоохоронним органам інформацію, що могла б допомогти відшукати дитину. Окрім цього буде посилання на https://bit.ly/2zGZhif, з більш детальною інформацією про зниклу дитину»,- розповів PR-менеджер компанії «Київстар» у Дніпрі Володимир Буга.

При цьому послуга безкоштовна для абонентів, а персональні дані залишаються таємницею та не передаються третім особам.

Отже, за словами правоохоронців, коли ви отримали СМС-повідомлення щодо розшуку зниклих дітей та володієте будь-якою корисною інформацією – зателефонуйте відразу на 102. Ваша допомога може врятувати здоров’я та життя дітей.

Читайте також