ДніпроОДА реконструює корпус початкових класів Петриківської школи

17 липня 2018 13:03
ДніпроОДА реконструює корпус початкових класів Петриківської школи
ДніпроОДА реконструює корпус початкових класів Петриківської опорної школи. Підрядники вже замінили дах та вікна, утеплили фасад. У розпалі – роботи всередині будівлі. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«За завданням Президента України Петра Порошенка оновлюємо школи по всій області. Нині одночасно реконструюємо на Дніпропетровщині понад 30 навчальних закладів, – розповів Валентин Резніченко. – Капремонт і в Петриківській опорній школі – у 2017 році осучаснили основний корпус,  цьогоріч працюємо над будівлею початкових класів».   

 Будівлю початкової школи у селищі Петриківка звели понад сто років тому – у 1910-му. 

«Ми з нетерпінням чекали на ремонт. Приміщення застаріло і не відповідало сучасним вимогам. Стіни потихеньку обсипалися, були проблеми з електрикою та водопостачанням», – сказала заступник директора Петриківської опорної школи Любов Завальна. 

Реконструкція корпусу розпочалась у травні. Підрядники вже замінили дах та вікна. Нині – завершують утеплення фасаду, облаштовують комунікації та укладають підлогу. У класах – демонтаж.   

Поруч з корпусом також оновлюють будівлю колишніх майстерень – там буде  інклюзивно-ресурсний центр для розвитку особливих дітей. Вже завершені зовнішні роботи, внутрішні – на фініші. Готові електромережа, водопостачання та система опалення, підлога і стеля.  

«Власними силами ми б не подолали такий ремонт. Завдяки ДніпроОДА – робота кипить. У школі з’являться сучасне обладнання, комфортні куточки для відпочинку, яскраві навчальні класи та кабінети», – зазначив заступник голови Петриківської селищної ради Ігор Шевченко. 

У початковій школі – близько 250 учнів.

«Я хочу побачити нову школу. Обов’язково буду добре вчитися!», – сказав учень Петриківської опорної школи Василь Біленко.   

У Петриківці реконструюють також пришкільний стадіон – там вже облаштували майданчик для воркауту та баскетболу, заасфальтували доріжки і уклали тротуарну плитку. Підготували поверхню для міні-футбольного поля.

«Мені дуже подобається футбол. Займаюсь у місцевій ДЮСШ вже сьомий рік. У нас були старенькі, погано обладнані поля для тренувань. Завдяки новому стадіону ще більше моїх однолітків полюблять спорт», – сказав учень Петриківської опорної школи Денис Козин. 

Загалом за три роки в області відремонтували 70 шкіл.

Читайте також