У Покрові будують новий дитячий садок єврозразка

20 липня 2018 14:24
У Покрові будують новий дитячий садок єврозразка
У Покрові Дніпропетровська ОДА продовжує будувати дитсадок на кшталт підкови. Підрядники вже заклали фундаментні балки, тепер мають стати до цокольного поверху. Садок планують здати наприкінці 2019-го. До закладу ходитимуть 115 малюків. Про це повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Мінімізувати черги у дитсадки – таке завдання Президента України Петра Порошенка. Щорічно в дошкільних закладах регіону створюємо до 1,5 тисячі додаткових місць. Крім того, в 2017-му розгорнули масштабне будівництво садків у Кам’янському, Підгороднему, Обухівці та Іларіоновому. Цьогоріч ще один зводимо і в мікрорайоні Покрова», – наголосив Валентин Резніченко. 

У Покрові дитсадок будують у мікрорайоні Рудник. На 15 тисяч мешканців тут всього один дошкільний заклад.  

«Він на 120 місць і, відповідно, переповнений, – розказала заступник міського голови Покрова Наталія Бондаренко. – Коли постало питання про спорудження нового дитсадка, рішення було одностайним – на Руднику. Сьогодні будівництво просувається активно. Завдяки ДніпроОДА скоро матимемо садок, про який Покров і не мріяв».

Колись на цьому місці був пустир – тепер росте дитсадок. Підрядники вже підготували основу під монолітний фундамент, зараз мають стати до будівництва цокольного поверху.

До нового дитсадка ходитимуть 115 дітей. Лідія Кравчук сподівається, що серед них буде і її донька Маргаритка.  

«Існуючий на мікрорайоні заклад набитий по вінця. Через це мій старший син Андрій туди не потрапив, і я змушена була його возити в середмістя Покрова. Тому будівництво нового дитсадка – це важлива для всіх мешканців подія. Чекаємо на нього нетерпінням. Сподіваюся, донечка до нього потрапить», – розказала матуся. 

Садок – на два поверхи, де розмістяться шість груп. Кожна матиме тіньовий павільйон з пісочницею та власний город.

«Мріємо про сучасний європейський садок. Зокрема, щоб у ньому були розвиваючі гуртки, де б діти вивчали англійську чи IT-технології», – побажала місцева мешканка Валентина Смирнова. 

Садок буде термомодернізований, з яскравим енергоефективним фасадом. Обігріватиме його автономна котельня.

Крім того, спорудять спортивний майданчик і облаштують територію для вивчення правил дорожнього руху. Навколишній простір благоустроять і озеленять.

Це перший соціальний об’єкт, який будується в Покрові за останні 30 років.

 

Читайте також