За три роки у Петриківському районі відремонтували понад десять доріг

20 липня 2018 15:25
За три роки у Петриківському районі відремонтували понад десять доріг
Новенький асфальт уклали ще на двох вулицях селища Петриківка. Загалом за останні три роки Дніпропетровська облдержадміністрація капітально відремонтувала у Петриківському районі понад десять доріг. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Капремонт доріг комунального значення на Дніпропетровщині – одне із завдань, поставлених Президентом України Петром Порошенком перед Дніпропетровською облдержадміністрацією. За три роки ми оновили в області майже 500 автошляхів, цьогоріч в планах – ще близько 130», – розповів Валентин Резніченко.   

 Якісне дорожнє покриття тепер й на вулиці Світлоярська у Петриківці. Оновили дорогу – вперше в історії.

«Місцеві довго чекали на ремонт дороги. Тут живуть, здебільшого, люди похилого віку. Їм частенько доводиться викликати швидку допомогу. Через великі ями пройти, а тим паче – проїхати, тут було вкрай важко», - сказав заступник голови Петриківської селищної ради Ігор Шевченко.  

Після ремонту вулиця стала комфортною та безпечною для руху.

«Я можу вийти на своїх ходунках і рівно пройти по дорозі. Внучок мій може спокійно на самокаті чи велосипеді проїхатись – і ми не боїмося, що він впаде», – поділилась мешканка вулиці Світлоярська Неля Мостова. 

 Радіють і мешканці вулиці Першотравнева – там також новий  асфальт.

«Раніше, коли йшов дощ, калюжі на вулиці – по коліно. Пройти - ніяк. Зараз красиво! Роботи завершились дуже швидко», – зазначила жителька вулиці Першотравнева Валентина Підберезна.  

«Зараз діти з трьох сусідніх вулиць збираються, щоб покататися тут на роликах, скейтах, самокатах і велосипедах», – поділилась юна ролерка Олександра Балентовська. 

Загалом за останні три роки обладміністрація відремонтувала у Петриківському районі 12 вулиць

Читайте також