До кінця року на в'їздах у Дніпро з'являться дорожні ваги для вантажівок

20 липня 2018 19:07
До кінця року на в'їздах у Дніпро з'являться дорожні ваги для вантажівок
Укратрансбезпека разом із місцевою владою Дніпропетровщини до кінця року встановить чотири вагові комплекси, які дозволять перевіряти перенавантажений транспорт на в'їздах в обласний центр.

Про це сьогодні, 20 липня, під час прес-конференції повідомив в.о. обов'язки голови Держслужби України з безпеки і транспорту В'ячеслав Дідковський, передає Дніпроград.

"У 2018 році в Україні з'явиться 78 дорожній вагів для транспорту. У Дніпропетровській області до кінця цього року ми завершимо роботу з встановлення чотирьох вагових комплексів, які дозволять нам перекрити основні в'їзди у обласний центр та контролювати вантажівки", - повідомив Дідковський.

Окрім цього, він зазначив, що державна служба наразі має певні проблеми, які обмежують роботу цих комплексів. Мова йде про недостатнє забезпечення матеріально-технічною базою, а також відсутність необхідної кількості фахівців. Втім, В'ячеслав Дідковський запевняє, що до початку роботи вагових комплексів ці питання мають вирішити.

Наразі в області діють лише два подібних комплекси, які були спроектовані та виготовлені ще на початку 1990-х років. 

Стандартна межа навантаження транспорту - 40 тонн. Втім, увага приділяється не тільки загальній вазі, а і навантаженню на кожну вісь окремо. Наприклад, загальний вантаж може не перевищувати норму, але якщо більша частина ваги буде зосереджена на одній вісі, то ефект  на дорожнє покриття від цього буде аналогічним звичайному перенавантаженню.

Читайте також