Дніпрян попереджають: шахраї полюють за грошима через підробний сайт Приват24

21 липня 2018 09:49
Дніпрян попереджають: шахраї полюють за грошима через підробний сайт Приват24
Фахівці кібербезпеки ПриватБанку попереджають про нову шахрайську схему з використанням підробних листів про "випадковий" переказ грошей, а також про підробні сайти, які зовні нагадують веб-сайт Приват24. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ПриватБанку.

За даними фахівців банку, вже зафіксовані випадки, коли клієнтам через різноманітні канали комунікацій (месенджери, електронну пошту) приходить повідомлення про поповнення карти невідомою особою на кілька тисяч гривень. Далі шахраї пропонують перейти за посиланням на фальшиву квитанцію з фішинговим сайтом Приват24.

ПриватБанк закликає своїх клієнтів не відкривати такі повідомлення від шахраїв і не реагувати на навіть найбільш привабливі повідомлення про несподівані грошові перекази. Також ні в якому разі не можна вводити свої логін і пароль на підробних банківських сайтах. Справжній Приват24 знаходиться тільки за однією адресою www.privat24.ua.

Раніше повідомлялося, що У 2017 році ПриватБанк виплатив 512 тисяч гривень винагороди найактивнішим «хакерам» його електронних сервісів, які допомагають усунути потенційні вразливості електронних систем. 

Читайте також