У Покрові 80-річний парк Гірників перетворюють на сучасне місце відпочинку

23 липня 2018 12:10
У Покрові 80-річний парк Гірників перетворюють на сучасне місце відпочинку
У Покрові Дніпропетровська ОДА продовжує оновлення парку з 80-річною історією – Гірників. Тут будуть пішохідні доріжки, танцювальний майданчик і зелені газони. Роботи на завершальному етапі. Про це повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Покращення умов життя людей у будь-якому населеному пункті – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. У 2017-му обласним коштом створили сучасні зони відпочинку в Марганці та Кам’янському. З пустки на улюблене місце городян перетворився парк Мозолевського в Покрові. Зараз у Покрові реконструюємо ще один парк – Гірників. Роботи вже добігають кінця», – зауважив Валентин Резніченко.

24 гектари перетворюють на сучасне місце відпочинку в житловому масиві Рудник, де мешкає третина покровчан.

«Нині завдяки підтримці обласного бюджету парк реконструюють. Це вперше за всю історію його існування. Очікуємо, що він стане культурним центром мікрорайону. Люди відпочинуть і отримають естетичне задоволення», – наголосив заступник міського голови Покрова Олександр Чистяков.

На місці протоптаних стежин підрядники укладають тротуарну плитку. Вимостять майже 6 тисяч квадратних метрів. Окремі доріжки – і для велосипедистів.

«Донедавна парк був схожий на пустир. Тут не було комфортних і зручних місць для дозвілля. Тепер бачимо, що він змінюється. Сподіваємося, зовсім скоро парк не впізнаємо. Нарешті він стане сучасним і європейським», – розказала місцева мешканка Юлія Градусова. 

Також у парку встановлять понад 70 лав, альтанки, висадять квіти та молоді дерева. Уже вимальовуються обриси майбутнього танцювального майданчика.

«Мешкаю на Руднику більше 30 років і знаю, у якому неприглядному стані був цей парк. Зараз проводиться грандіозна робота. Буде де відпочити і дітям, і дорослим», – сказала місцева мешканка Світлана Бруско.

Реконструкцію парку планують завершити до кінця 2018-го.

На території парку знаходяться храм св. Йоганна Златоуста та братська могила загиблих солдат у Другу світову війну.

Читайте також