Цьогоріч у Першотравенську відремонтують три вулиці

23 липня 2018 15:23
Цьогоріч у Першотравенську відремонтують три вулиці
У 2018-му Дніпропетровська облдержадміністрація капітально ремонтує у місті Першотравенськ три вулиці – Кобзаря, Шкільну, Пушкіна. Як повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, нині дві вулиці – вже з новим покриттям.

«У 2018-му ремонтуємо в області близько 130 доріг. Це вулиці у невеличких містах, селищах та селах, за які ніхто не брався десятиліттями. Плануємо за найближчі два-три роки привести до ладу всі  автошляхи. Таке завдання ставить перед нами Президент України Петро Порошенко», – сказав Валентин Резніченко.

«Нам неважливо, на якій відстані від обласного центру знаходяться ці території, 20 тисяч чи півмільйона людей там мешкають. Якісне дорожнє покриття забезпечуємо для всіх жителів Дніпропетровщини», – зазначив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.

Одне із таких міст – Першотравенськ.

«Наше місто дуже компактне, практично всі дороги – центральні, – розповіла мер міста Оксана Вінницька. – Цьогоріч Дніпропетровська облдержадміністрація капітально ремонтує у нас три вулиці – Кобзаря, Шкільну та Пушкіна. Востаннє на них щось робили понад 30 років тому».

Вулиця Кобзаря веде до місцевих соцоб’єктів.

«Ремонт цієї дороги – довгоочікувана подія. Бо вже неможливо було ані ходити, ані їздити нею. Самі ями. Не знаю навіть, скільки грошей доводилося витрачати нашим водіям на ремонт ходової. А тепер їдеш – все тихо, плавно. Чудово!», – сказала місцева мешканка Ганна Сеніна.

Дорога вже з новим покриттям. На часі – розмітка. Такий фронт робіт залишився і на вулиці Шкільна.

«Раніше їдеш цією дорогою, думаєш лише, як об’їхати ями. А якщо назустріч їде машина, то нічого вже не поробиш, влітаєш. Бо дорога вузька, не розминутися. Тепер після ремонту не їзда, а саме задоволення. Область гроші не просто на нове покриття виділила, а на збереження наших нервів та грошей», – поділився місцевий мешканець Віталій Мінін.

На часі – реконструкція вулиці Пушкіна. Тут укладуть новий асфальт на проїжджій частині, замінять бордюри, облаштують тротуари, зроблять нове освітлення, висадять газони, клумби та нові дерева.

Завершення робіт – цьогоріч.

Читайте також